Rooms

The appeal of an old tenement house means that every room has its own individual allure. We offer attic rooms with views of Cracow's rooftops, rooms with balconies overlooking the street, and rooms with an integrated bathtub.  We oversee that all your needs are met in a centuries-old building with the new technology.  Each room offers warm and comfortable beds, climate control with air conditioning and the app-based key control systems for your phone.

 

 

 

Facilities

 

hotel

Electronic key

hotel

Air conditioning

hotel

Free Wi-Fi

hotel

Coffee&Tea facilities

hotel

Minibar

 

 

Content Blocks

Pokoje 1-osobowe

Przytulne i komfortowe pokoje z klimatyzacją, łazienką z prysznicem, wyposażone w zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar i sejf. Dobry sen zapewniają wygodne łózka kontynentalne, a dostęp do pokoju możliwy jest również z wykorzystaniem telefonu komórkowego i mobilnej aplikacji.

Pokoje 2-osobowe

Przyjemnie urządzone, wygodne pokoje, dostępne zarówno w opcji z dwoma oddzielnymi łóżkami, jak i jednym dużym tzw. „małżeńskim”. Każdy z pokoi posiada klimatyzację, łazienkę z prysznicem, a także zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz minibar i sejf. Dostęp do pokoi możliwy jest z wykorzystaniem telefonu komórkowego i mobilnej aplikacji.

Pokoje de luxe

Szczególnie urokliwy pokój z okrągłą łazienką z wanną oraz osobną toaletą. Idealny na romantyczne wizyty w Krakowie. Każdy pokój DeLuxe wyposażony jest w duże łóżko kontynentalne o szerokości 160 cm, a także w ekspres do kawy, zestaw do parzenia herbaty oraz minibar i sejf.

Apartament

Propozycja dla osób poszukujących większej przestrzeni, a także dla rodzin z dziećmi. Salon z rozkładaną sofą, sypialnia i dwie łazienki zapewniają odpowiedni komfort nawet przy dłuższych pobytach. Apartament posiada oczywiście indywidualną klimatyzację i wyposażony jest w ekspres do kawy, zestaw do parzenia herbaty oraz minibar i sejf.