Gastronomia

Podróżowanie to poznawanie – miejsc, kultur, a także kuchni. Kraków to doskonałe miejsce na kulinarne poszukiwania. W hotelu A.Liebeskind dbamy o to abyś smacznie rozpoczął dzień. A najbliższe sąsiedztwo, a także całe Stare Miasto – pełne są restauracji, kawiarni, barów, foodtruck’ow itd. wartych odwiedzenia.

Content Blocks

Śniadania


Dobra kawa, świeże pieczywo i wiele, wiele innych pysznych produktów czeka na naszych gości codziennie na śniadaniowym bufecie. Dobre śniadanie to podstawa – i my o tym wiemy.

Bar


Kraków kusi mnogością miejsc, wydarzeń i smaków - aż szkoda nie skorzystać. Namawiamy więc naszych gości do zwiedzania i poznawania tego pięknego miasta.

Przyjęcia


Serdecznie zachęcamy do organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć – czy to rodzinnych spotkań, rocznic, komunii, chrztów itp., czy biznesowych kolacji, kameralnych bankietów i koktajli.

Obsługa grup


Zapraszamy do współpracy biura podróży i touroperatorów. Grupom zorganizowanym oferujemy nie tylko śniadania, ale także dowolne posiłki, dopasowane do potrzeb danej grupy – zarówno co do menu, jak i godziny serwowania.

W sąsiedztwie


Kraków rozwija się kulinarnie i ma naprawdę bardzo wiele do zaoferowania. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego hotelu znajduje się wiele ciekawych miejsc, które zaspokoją gusta niemal każdego foodie.

 

 

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

transparent
krakow.jpg1

Doskonała lokalizacja 8 minut pieszo od rynku głównego

1-xluhgfupiaz0dsyb8gvx_vikhtif8rq_w2560-h1272-iv1.jpeg2

Klimatyczne i komfortowo wyposażone pokoje

adobestock_319075904.jpg3

Nowoczesne technologie