Pokoje

Urok starej kamienicy sprawia, że niemal każdy pokój ma swój indywidualny styl. Pokoje również  na poddaszu,  z widokiem na dachy Krakowa, pokoje z balkonami, a także pokoje z wolnostojącymi wannami. Jednocześnie zadbaliśmy o to aby w tych wiekowych wnętrzach znalazło się wszystko to, czego oczekuje się dzisiaj od dobrego hotelu. Od bardzo wygodnego łóżka, przez klimatyzację, aż po nowoczesną automatykę.

 

 

 

Udogodnienia

 

hotel

Klucz elektroniczny

hotel

Klimatyzacja

hotel

Bezpłatne Wi-Fi

hotel

Zestaw do parzenia kawy i herbaty

hotel

Minibar

Content Blocks

Pokoje 1-osobowe

Przytulne i komfortowe pokoje z klimatyzacją, łazienką z prysznicem, wyposażone w zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar i sejf. Dobry sen zapewniają wygodne łózka kontynentalne, a dostęp do pokoju możliwy jest również z wykorzystaniem telefonu komórkowego i mobilnej aplikacji.

Pokoje 2-osobowe

Przyjemnie urządzone, wygodne pokoje, dostępne zarówno w opcji z dwoma oddzielnymi łóżkami, jak i jednym dużym tzw. „małżeńskim”. Każdy z pokoi posiada klimatyzację, łazienkę z prysznicem, a także zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz minibar i sejf. Dostęp do pokoi możliwy jest z wykorzystaniem telefonu komórkowego i mobilnej aplikacji.

Pokoje de luxe

Szczególnie urokliwy pokój z okrągłą łazienką z wanną oraz osobną toaletą. Idealny na romantyczne wizyty w Krakowie. Każdy pokój DeLuxe wyposażony jest w duże łóżko kontynentalne o szerokości 160 cm, a także w ekspres do kawy, zestaw do parzenia herbaty oraz minibar i sejf.

Apartament

Propozycja dla osób poszukujących większej przestrzeni, a także dla rodzin z dziećmi. Salon z rozkładaną sofą, sypialnia i dwie łazienki zapewniają odpowiedni komfort nawet przy dłuższych pobytach. Apartament posiada oczywiście indywidualną klimatyzację i wyposażony jest w ekspres do kawy, zestaw do parzenia herbaty oraz minibar i sejf.